Bunaíodh SOPO Optical Communication Co, Ltd i 2009, mar an ceann is mó ar mhonaróir agus soláthraí comhpháirteanna agus trealamh snáithíní optúla éighníomhacha. Le taithí shaibhir maidir le comhpháirteanna agus trealaimh éighníomhacha snáithíní optúla a dhearadh agus a mhonarú, le córas rialaithe ardchaighdeáin, trealamh déantúsaíochta chun cinn agus oibrithe ard-oilte, cruthaíodh dea-chaidreamh le go leor cuideachta cumarsáide cáiliúil. Cuirimid raon leathan táirgí ar fáil lena n-áirítear Optical Isolator, Isolator Core, Collimator, sraith WDM, Athraigh Optúil, Circulator Optúil agus mar sin de. Seachas páirteanna caighdeánacha, is féidir linn páirteanna saincheaptha a thairiscint de réir sonraíocht an chustaiméara chomh maith.

Made noticias

newscenter Tomhasfhadfhad CWDM SFP Modúl 1270nm-...

Modúl transdiver CWDM SFP 1270nm-1610nm Tonnfhad, snáithín SMF, cónascaire LC, suas le ...

Comunicaciones

Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop