10GBASE Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc h transceptor Mux Demux Module

10GBASE Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc h transceptor Mux Demux Module

Transmisor-receptor 10GBASE — LRM X 2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) detalles producto OEM ne ya 'mu̲i ja ko 'nar variedad jar nsa̲di jar nxoge ximhai

Function

Transmisor-receptor 10GBASE — LRM X 2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

X 2 — 10GSR — 31

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

X 2

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1310nm

Mbi ar Cable máxima

220m

Interfaz ar

Duplex SC

Componentes ópticos

1310nm FP

Ar klase ar cable

MMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 6.5 ~-0.5dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 14.4dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000

OEM YAMP; Aduanas

Ja ko 'nar variedad fabricantes OEM jar nsa̲di mäs ar 8 ya je̲ya, Sopofiber ar capaz ar proporcionar soluciones personalizadas ne rentables ar mextha hño pa ngatho ya ndu ne especificaciones, da 'ñent'i diseño ar óptica, diseño mecánico, diseño tablero circuito impreso (PCB) ne diseño eléctrico, Software YAMP; Ar diseño ar firmware, montaje mfaxte, etiquetas específicas, etc.. Ko ar aumento ventas ne comentarios favorables ya clientes, Sopofiber xi 'ma̲i ampliando rápidamente jar nga̲tho ne bí xi convirtiendo jar principal ar proveedor ar industria ar comunicación óptica. Nu'bu̲ gí 'bu̲i interesado jar HMUNTS'UJE productos, sienta Jaki mpe̲fi ar entrar ga jar contacto ko.

Embalaje YAMP; Etiquetado

Hei zi ne xi hño protegida transmisor-receptor paquete xi xi etiquetado ne marcada ya defecto bysopofiberas. Soluciones etiqueta wa paquete modificado pa requisitos ntsuni hontho gi 'bu̲hu̲ da 'mui komongu ar petición.

Transmisor-receptor 10GBASE — LR X 2 (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

X 2 — 10GLR — 31

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

X 2

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1310nm

Mbi ar Cable máxima

10km

Interfaz ar

Duplex SC

Componentes ópticos

1310nm DFB

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 8.2 ~ 0.5dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 14.4dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000


Transceptor XFP 10GBASE — LR (SMF, 1310nm, km 10, LC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

XFP — 10GLR — 31

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1310nm

Mbi ar Cable máxima

10km

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

1310nm DFB

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 6 ~ 0dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 14.5dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000


Transceptor XFP 10GBASE — ER (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

XFP — 10GER — 55

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1550nm

Mbi ar Cable máxima

40km

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

EML 1550nm

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

0 ~ 4dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 16dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000


Transceptor XFP 10GBASE — SR (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

XFP — 10GSR — 85

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

850nm

Mbi ar Cable máxima

300m dige ar MMF OM3

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

850nm VCSEL

Ar klase ar cable

MMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

— 3.5 ~ 5.3dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 13dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000



Aprovechando ar nt'ot'e ho 'bui ndunthe mfeni ne conocimientos, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes 10gbase lr x 2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300m, 10km, 40km, 220m dom lc hr mux demux módulo ar transceptor sfp pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: 10GBASE lr x 2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 m, 10 km, 40 km, 220 m dom SFP lc h transceptor mux demux módulo fabricantes, fábrica, hecho jar Ntxinä, hño, precio, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop