1490nm yá 1310nm yá 1550nm Glc Lh Lr Sgmii SFP Lc Genpon — olt — onu — transceptor SFP Sx Plus

1490nm yá 1310nm yá 1550nm Glc Lh Lr Sgmii SFP Lc Genpon — olt — onu — transceptor SFP Sx Plus

1 Nthuts'i ñut'i: SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

Function

1 Nthuts'i ñut'i:SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

SGMII SFP xi diseñado pa aplicaciones 100BASE — FX, ko gu̲ts'i — ja ar dispositivo PHY compatible ko interfaz SGMII.

Ar ungumfädi ar identificador serial estándar Compatible ko ar SFP MSA pede ya capacidades ar equipo

interfaces estándar, fabricante ne gi ungumfädi. Equipo host to acceder jar nuna ungumfädi

ir nge ar Nthuts'i nkohi CMOS EEPROM serial 2 ar hilos. Pa mäs ungumfädi consulte 'na'ño ya 'mui mbo jar SFP

Nkohi (MSA). Transceptores SFP SGMI ya 100BASE — FX Small Form — Factor enchufable (SFP) rápido

Convertidor interfaz Ethernet Gigabit SFP puertos.

Parámetro 2、Product:SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

1234
5678
9101112
13141516

3 característica ar producto:SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Nju̲ts'i — inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, comola

· CRC, PackageCounterandFarEndFaultIndication (FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial: — 40C ~ + 85C

4、 envío ne servicio:SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

1) njut'i ar ar:

2 ar envío:

(3) da hñä:

5、 mfädi:SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Xí nze̲di ar SFP PESC

6)BIDI SFP SDHSONET

Descripción
10 gigabit SFP + transmisor-receptor xi diseñado pa ungumfädi ne ga hä datos ópticos dige ar MMF yá SMF.
Ar SFP + módulo interfaz eléctrico ge nä'ä mä ya especificaciones eléctricas SFI. Entrada ar transmisor ne ar receptor ar salida impedancia ge ar 100 Ohms diferencial. Líneas datos ya internamente ya AC acoplado. Ar módulo proporciona terminación diferencial ne reducir ar conversión modo diferencial hne ngatho pa terminación señal ar hño ne jár EMI. SFI típicamente opera jar nä'ä 200 mm hñei FR4 mejorado wa asta dige 150mmof FR4 estándar ko 'nar conector.
Características
• Ya interfaz óptico ar hogu̲bätsi da IEEE 802.3ae
• Interfaz SFF — 8431
• Conectable jar mpa
• Hñets'i'i consumo energía
• All — metal cubierta pa ar funcionamiento mäs xi ngu ar EMI
• Avanzado firmware permite ar cliente ungumfädi encripción ko ar almacenan ja ar equipo
• Njäts'i ya costo efectivo SFP +, permite pe̲ts'i densidades puerto ne ya dätä ancho 'me̲i
Aplicaciones
• 10GBASE jar 10. 3125Gbps
• 10GBASE jar 9. 953Gbps
• Ma'ra enlaces ópticos

Nuna ar pedido

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Mbi

Longitud onda

Nts'edi salida
(dBm)

Sensibilidad ar receptor
(dBm)

DDMI

FPP — 859 — S3xD

10Gbps

300m

VSCEL 850nm

-6~-1

< — 10, PIN

Ne

FPP — 319 — 10xD

10Gbps

10km

ar 1310nm DFB

-6~-1

< — 15, PIN

Ne

FPP — 319 — L4xD

10Gbps

40km

ar 1310nm DFB

-1~4

< — 15.8, PIN

Ne

FPP — 559 — 40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

< — 15.8, PIN

Ne

FPP — 559 — 80xD

10Gbps

80 ar km.

1550nm EML

0~5

< — 23, APD

Ne

PDF
Transmisor-receptor SFP +

Descripción
GEPON OLT transceptor FETx — 493133 x — ExCD ge 'nar módulo hñets'i rendimiento ko paquete SFP soporta velocidad datos típico 1,25 Gbps pa nt'ot'e GEPON OLT asta mbi transmisión ar 20 ar km, ne #39; s diseñado pa 'ret'a ko Std IEEE 802.3ah™ — 2004 1000BASE — PX20. SC rececptacle.
Características
• Transmisor-receptor ar Honto modo bidireccional SFP
• SC receptáculo
• Compatible ko estándar IEEE 802.3ah™ — 2004
• transmisor 1. 25Gbps modo continuo 1490nm ko laser DFB
receptor 1. 25Gbps modo ráfaga • 1310nm ko APD — TIA
• Interfaz diagnóstico 'bede compatible ko SFF — 8472 V9.4
• Datos ya LVPECL ja ya xeni entrada ar entrada-salida
• Continuó ar modo recibido señal ndu nzafi indicación (RSSI) ar salida
• Tso̲ni ko ar Directiva RoHS
• 'Yo̲de ko Telcordia (Bellcore) GR — 468 — CORE
• Máximo ntsoni ngatho 20 ar km
• Funcionamiento caso mpat'i: estándar: 0 ma 70° c
Aplicaciones
• GEPON OLT pa P2MP nt'ot'e
• Redes nthogi
• Fibra pa ar Ministerio ar interior, acera, (FTTx)

Nuna ar ordenar:

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Mfädi
Red
Nt'ot'e

Longitud onda

Nts'edi salida
(dBm)

Receptor
Sensibilidad
(dBm)

DDMI

PEP — HNE 493133 — E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Ne

Descripción
GEPON ONU transceptor FEUF — 314933 x — ExCD ge 'nar módulo hñets'i rendimiento ko paquete SFF soporta velocidad datos típico 1,25 Gbps pa nt'ot'e GEPON ONU asta mbi transmisión ar 20 ar km, ne #39; s diseñado pa 'ret'a ko Std IEEE 802.3ah™ — 2004. SC rececptacle wa pigtail SC ar pa interfaz óptica.
Características
• Transmisor-receptor ar Honto modo bidireccional SFF
• SC wa receptáculo coleta SC yá PC ar opcional
• Compatible ko estándar IEEE 802.3ah™ — 2004
• transmisor modo ráfaga 1. 25Gbps 1310nm ko laser FP
• receptor modo continuo 1. 25Gbps 1490nm ko PIN
• Interfaz diagnóstico 'bede compatible ko SFF — 8472 V9.4
• Ya Monitoting diagnóstico ar 'bede ko calibración externa
• Tso̲ni ko ar Directiva RoHS
• 'Yo̲de ko Telcordia (Bellcore) GR — 468 — CORE
• Máximo ntsoni ngatho 20 ar km
• Funcionamiento caso mpat'i: estándar: 0 ma 70° c
Aplicaciones
• IEEE 802.3ah 1000BASE — PX10, PX20
• GEPON ONU pa P2MP nt'ot'e
• Nt'ot'e jar modo ráfaga.
• FTTx WDM ar 'me̲i ancha

Nuna ar ordenar:

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Red adecuada
Nt'ot'e

Longitud onda

Nts'edi salida

(dBm)

Receptor

Sensibilidad

(dBm)

DDMI

FEUF — HNE 314933 — E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Ne

FEUF — HNE 314933 — E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Ne

FEUF — 314933S — E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Ne

FEUF — 314933S — E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Ne

Descripción
GPON ONU transceptor FGUF 31493 x — x2CD ge 'nar módulo mar hñets'i rendimiento ko SFF 2 * 10 paquete soporta típicamente asimétrico datos tasa 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx pa nt'ot'e GPON ONU asta mbi transmisión ar 20 ar km, ne ya #39; s diseñado pa fibra monomodo ne utilizado ja ar red óptica terminal pa ITU — T G.984.2 nsa̲di B + wa c + nsa̲di ar ITU — T G.984.2. SC rececptacle wa pigtail SC ar pa interfaz óptica.
Características
• Transmisor-receptor ar Honto modo bidireccional SFF
• SC wa receptáculo coleta SC yá PC ar opcional
• Compatible ko ITU — T G.984.2 nsa̲di C +, wa ITU — T G.984.2 nsa̲di C +
• Ja ya xeni ko MSA SFF — 2000
• Interfaz diagnóstico 'bede compatible ko SFF — 8472 V10.3
• Ya Monitoting diagnóstico ar 'bede ko calibración externa
• LVPECL diferencial datos entradas ne salidas datos CML
LVTTL ne salida ar detección señal • LVTTL explosión Control
• 'Yo̲de ko Telcordia (Bellcore) GR — 468 — CORE
• 1310 nm estalló modo transmisor ne receptor ar modo continuo 1490 nm
• 1,244 Gbps diodo EMISOR, 2.488 Gbps APD — TIA receptor
• TSSI, TX_SD ar función ar opcional
• Máximo ntsoni ngatho 20 ar km
• Funcionamiento caso mpat'i: estándar: 0 ma 70° c
Aplicaciones
• ONU GPON pa P2MP aplicaciones

Nuna ar pedido

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Mfädi
Red
Nt'ot'e

Longitud onda

Salida
Energía
(dBm)

Receptor
Sensibilidad
(dBm)

DDMI

FGUF — HNE 314935 — B2CD

1.25G/2.5G

Nsa̲di B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Ne

FGUF — HNE 314935 — C2CD

1.25G/2.5G

Nsa̲di C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Ne

FGUF — 314935S — B2CD

1.25G/2.5G

Nsa̲di B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Ne

FGUF — 314935S — C2CD

1.25G/2.5G

Nsa̲di C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Ne

Descripción
GPON OLT transceptor 49313 FGTx x — x2CD ge 'nar módulo hñets'i rendimiento ko paquete SFP apoya típicamente asimétrico datos tasa 2. 488Gbps Tx, 1. 244Gbps Rx pa nt'ot'e GPON OLT asta ar 20 km mbi transmisión, ar xi diseñado pa fibra Honto modo ne utilizado jar terminal red óptica pa ITU — T G.984.2 nsa̲di B + wa c + nsa̲di ar ITU — T G.984.2. SC rececptacle.
Características
• Transmisor-receptor ar Honto modo bidireccional SFP
• Ko mfeni hot — plug ne receptáculo SC jar SMF
• Compatible ko ITU — T G.984.2
• Compatible ar SFP MSA ne RoHS
• Interfaz diagnóstico 'bede compatible ko SFF — 8472 V9.4
Señal modo ráfaga • detectar salida ne ar LVTTL compatible.
• Ráfaga recibida señal fuerza Indicación salida
• 'Yo̲de ko Telcordia (Bellcore) GR — 468 — CORE
• 1490 nm ya modo continuo ar transmisor ko Laser DFB
• 1310 nm estalló modo receptor ko APD — TIA
• Máximo ntsoni ngatho 20 ar km
• Funcionamiento caso mpat'i: estándar: 0 ma 70° c
Aplicaciones
• GPON OLT pa P2MP aplicaciones
• Red nthogi
• Fibra ma encintado, domicilio

Nuna ar ordenar:

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Red adecuada
Nt'ot'e

Longitud onda

Nts'edi salida

(dBm)

Receptor

Sensibilidad

(dBm)

DDMI

FGTP — 493153S — B2CD

2.5G/1.25G

Nsa̲di B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Ne

FGUP — 493153S — C2CD

2.5G/1.25G

Nsa̲di C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Ne

Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes 1490nm yá 1310nm yá 1550nm glc lh lr sgmii sfp lc genpon — olt — onu — transceptor sfp sx plus pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: glc 1490nm yá 1310nm yá 1550nm lh lr sgmii SFP lc genpon — olt — onu — transceptor SFP sx plus fabricantes, fábrica, hechos jar Ntxinä, hño, precio, baratos
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop