1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet Gigabit 10 gb Lr SFP Gbic módulo transceptor SFP

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet Gigabit 10 gb Lr SFP Gbic módulo transceptor SFP

10 — gigabit Ethernet XFP transceptor (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) detalles ar producto OEM ne costumbres ja ko 'nar variedad ximha̲i nsa̲di fabricantes mäs ar 8 ya je̲ya

Function

Transceptor XFP ar 10 gigabit Ethernet (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

XFP — 10GER — 31

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1310nm

Mbi ar Cable máxima

40km

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

1310nm DFB

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Nts'edi TX

0 ~ 4dBm

Sensibilidad ar receptor

andlt; — 16dBm

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000

OEM YAMP; Aduanas

Ja ko 'nar variedad fabricantes OEM jar nsa̲di mäs ar 8 ya je̲ya, Sopofiber ar capaz ar proporcionar soluciones personalizadas ne rentables ar mextha hño pa ngatho ya ndu ne especificaciones, da 'ñent'i diseño ar óptica, diseño mecánico, diseño tablero circuito impreso (PCB) ne diseño eléctrico, Software YAMP; Ar diseño ar firmware, montaje mfaxte, etiquetas específicas, etc.. Ko ar aumento ventas ne comentarios favorables ya clientes, Sopofiber xi 'ma̲i ampliando rápidamente jar nga̲tho ne bí xi convirtiendo jar principal ar proveedor ar industria ar comunicación óptica. Nu'bu̲ gí 'bu̲i interesado jar HMUNTS'UJE productos, sienta Jaki mpe̲fi ar entrar ga jar contacto ko.

Embalaje YAMP; Etiquetado

Hei zi ne xi hño protegida transmisor-receptor paquete xi xi etiquetado ne marcada ya defecto bysopofiberas. Soluciones etiqueta wa paquete modificado pa requisitos ntsuni hontho gi 'bu̲hu̲ da 'mui komongu ar petición.

Transceptor XFP ar 10 gigabit Ethernet (SMF, 1550nm, km 100, LC, DOM)

Detalles ar producto

'Bede ya xeni

XFP — 10GZRC — 55

Thuhuu ar proveedor

Fiberstore

Ar klase ar dets'e

XFP

Velocidad datos máx.

10Gbps

Longitud onda

1550nm

Mbi ar Cable máxima

100km

Interfaz ar

Dúplex LC

Componentes ópticos

EML 1550nm

Ar klase ar cable

SMF

Apoyo DOM

Rango mpat'i yá 'ma

0 da 70° C (32 ma 158° F)

Código armonizado HTS

8517706000




Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet gigabit 10 gb lr sfp gbic módulo transceptor sfp pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10 gb lr SFP gbic transceiver módulo fabricantes, fábrica, hecho jar Ntxinä, hño, precio, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop