1 gb yá 2 gb, 4 puertos yá 8 Port yá 24 puertos 2 x 2 ar derivación mecánica mextha velocidad fibra óptica Vag Micro coaxial Touch Hdmi Switch

1 gb yá 2 gb, 4 puertos yá 8 Port yá 24 puertos 2 x 2 ar derivación mecánica mextha velocidad fibra óptica Vag Micro coaxial Touch Hdmi Switch

Sopofiber 'nar 2x2BA interruptor óptico ar nei ya mar hñets'i ár rendimiento, pérdida inserción xí hñets'i'i ne dimensión compacta.

Function

Sopofiber 'nar 2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Características

1 ar LowInsertionLoss

2 WideWavelengthRange

3 LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy — freeonOpticalPath

Enganche 6.LatchingandNon

Nt'ot'e

1 ar MetropolitanAreaNetwork

2 Componenttesting

3 SystemMonitor

4 ConfigurableOADM

Rendimiento

Parámetros


FY — 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0. 8Max:1. 0

ReturnLoss

dB

≥50

Diafonía

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

BIBLIOTECA 'BEDE JAR NXOGE XIMHAI

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ar mfeni repetición

dB

≤±0.02

Alimentación

v

3.0or5. 0

Ar nsa̲di ar nzaki

ya 'nandi

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

Rh95

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Be̲xu

g

25

Dimensión

mm

(L) 55 (W) 30 × (H) 12.8 (±0. 1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Eléctrica

Especificaciones

Tensión

Corriente

Resistencia

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

Enganche 5VNon

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

Enganche 3VNon

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Modo ar

Longitud onda

VoltageType

TeledirigidaNúmero

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Conector

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: 'ra

3 = 3V

5 = 5V

L = enganche

N = hindi enganche

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9 yá 125

X = ma 'ra

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

X = ma 'ra

05 = 0,5 m

10 = 1,0 m

15 = 1,5 m

X = ma 'ra

OO = ninguno

FP = FC YÁ PC

FA = FC YÁ APC

SP = SC YÁ PC

SA = SC YÁ APC

STP = ST YÁ PC

STA = ST YÁ APC

LP = LC YÁ PC

DÁ = LC YÁ APC

X: 'ra

Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya fabricantes mäs mña dätä ar 1 gb yá 2 gb, 4 puertos yá 8 port yá 24 puertos 2 x 2 bypass mecánico mextha velocidad fibra óptica vag micro coaxial touch hdmi interruptor pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente servicio. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: 1 gb yá 2 gb, 4 puertos yá 8 port yá 24 puertos 2 x 2 ar derivación mecánica mextha velocidad fibra óptica vag coaxial micro touch hdmi interruptor fabricantes, fábrica, hecho jar Ntxinä, hño, precio jár, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop