980 — 1550nm wdm Tap acoplador aislador híbrido fibra óptica alta ir láser amplificador Laser Ts'ut'ubi ne grabado sistemas empresas

980 — 1550nm wdm Tap acoplador aislador híbrido fibra óptica alta ir láser amplificador Laser Ts'ut'ubi ne grabado sistemas empresas

980 yá 1550nm WDM — Tap acoplador aislador híbrido Gi pede ko l. Nga̲tho ar rango longitud onda operación l l pérdida inserción xí hñets'i'i. 'Ñuu mar hñets'i aislamiento l Ultra xí hñets'i'i ar PDL ne ar PMD

Function

980 yá 1550nm WDM — Tap acoplador aislador híbrido

Características

l. Nt'ot'e ho 'bui ndunthe gama longitud onda operación

lPérdida inserción xí hñets'i'i

l. Aislamiento 'ñuu mar hñets'i

lUltra ya xí hñets'i'i PDLPMD

l. Mextha nzäm'bu ne ar fiabilidad

l. 'Ñu óptico dí epoxy

Aplicaciones

lAmplificador fibra óptica

l. Enlaces fibra óptica CATA

lSistemas WDM

l. Instrumentos fibra óptica

l. Transmisores ne bFiber láser

lLaboratorio RD

Dimensiones ar paquete

5.5mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Especificaciones rendimiento

Parámetro

Sola etapa

Dual ar etapa

SeñalRango longitud onda operación(nm)

Me̲'bida C

1530~1560

Longitud onda ar bomba 'ñuu CN.m

960~990

Aislamiento (dB) (dige ar longitud onda señal range@23ga̲tho ya SOP)

30

42

Aislamiento (dB) (4 jar 2 ja 'nar señal)

15

Aislamiento (dB) (1 jar 2 wa 2 ma 1 jar 'nar bomba)

30

Pérdida inserción (ya longitud onda ne 0 ma + 70)ga̲tho ya SOP) (dB)

Bomba 'ñuu

0.6

'Ñuu Sianal

1.3

1.4

Toque jar nä'ä da 'yadi wa ar 1%

19.0~21

Toque jar nä'ä da 'yadi wa ar 2%

16.2~18.0

Toque jar nä'ä da 'yadi wa ar 5%

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

BIBLIOTECA 'BEDE JAR NXOGE XIMHAIdB

0.5

Pérdida retorno (dB)

50

Directividad (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (opción ar PMD baja)

0.05

0.05

Energía Hangling (mW)

300

() Mpat'i funcionamiento)

-10~+75

() Mpat'i Oil)

-40~+85

Dimensiones (mm)

Ɵ5.5 × L38

Ar klase ar fibra

Fibra Corning HI 1060 puerto hne ngatho yá bomba

Corning HI 1060 fibra wa ar fibra SMF — 28e jar Puerto hne ngatho.

Corning fibra SMF — 28e jar señal






Bí thogi referencia pa hinda pérdida conector; Ya especificaciones xi mpa̲ti hinda previo aviso.

Nuna ar pedido

WTIH

□□

□□


Longitud onda

Etapa

Nthe grifo

configuración

Coleta estilo

Longitud ar fibra

Conector entrada yá salida

59 = 1550nm gi thogi

59 = 980nm reflejan

S = 'nar sola etapa

D = Dual ar etapa

01=1%

02=2%

05=5%

F = avance bomba

B = bomba nu'bu atrás

1 = fibra desnuda

2 = 900um

Tubo holgado

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ni 'na

1 = FC YÁ APC

2 = FC YÁ PC

3 = SC YÁ APC

4 = SC YÁ PC

5 = ST

6 = LC

Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes 980 — 1550nm wdm tap acoplador aislador híbrido fibra óptica mextha nts'edi láser amplificador laser Ts'ut'ubi ne grabado empresas sistemas pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: 980 — 1550nm wdm tap acoplador aislador híbrido fibra óptica alta ir láser amplificador láser Ts'ut'ubi ne grabado sistemas empresas fabricantes, fábrica, hechos jar Ntxinä, hño, precio, baratos
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop