Bidi SFP 4G SFP 4 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet módulo transceptor

Bidi SFP 4G SFP 4 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet módulo transceptor

1 Nthuts'i ñut'i: BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

Function

1 Nthuts'i ñut'i:BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

BIDI SFP SDHSONET

Módulo ar transmisor-receptor ar 2,67 Gb yá s Bidireccional multi — rate serie integra óptica ne electrónica ja 'nar formato pequeño

Factor arEnchufable (SFP)paquete. Ar nkohi ar multifuente (MSA) ja ya xeni ne diseñados pa

operación jar ar1310 ya nm ne ya 1550 ar nm. Ankeoptimizado pa OC — 48 yá STM — 16,proporciona multi — rate

capacidades ne to dautilizado ar OC — 3 yá STM — 1(155 Mb/s) asta 2,7 Gb yá s.Transceptor SFP ar motores

proporciona 'nar completoSONET OC — 48compatible ko ya interfaz ja ya dá capa fotónica SONET yá SDH near

capa eléctrica. Ár microprocesadorbase modulardiseño implementa ga̲tho ya características especificadas jar ar

SFP MSA compatibleDigital serie 2 hilosDiagnóstico monitoreo interfaz pa transceptores ópticos.

OC — 48 yá STM — 16 ge 'nar 'ñu red ko transmisiónvelocidades Mbit yá s asta 2488.32

(carga útil: 2405.376 Mbit yá s, mañä: 82.944 Mbit yá s). OC — 3 yá STM — 1 ge 'nar red'ñu kotransmisión

velocidades ga 155.52 Mbit yá s (carga útil: 148.608 Mbit yá s, mañä: 6.912 Mbit yá s,)incluida ar xeni mäs xi ngu ar ruta)

utilizandofibra óptica. Nä'ä mä ko ya OC — 3 'nehe ar conocida komongu STS — 3(za̲ ár nthe̲ eléctrico) ne STM — 1

(SDH).Nuya módulos ya 'neheutilizado da njapu'befi ya Fast Ethernet. OC — 12 waSTM — 4 ge 'nar 'ñu red

ko velocidades transmisión asta 622.08 Mbit yá s(carga útil: 601.344 Mbit yá s;)(mañä: 20.736 Mbit yá s).

Parámetro 2、Product:BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

1234
5678
9101112
13141516

3 característica ar producto:BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

·1 — FiberBi — DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb yá OSE — directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC — 48 yá SDHSTM — 16, FibreChannel1x yá 2 x 1000BASE, STM — 1 yá OC3, OC12 — 4 yá STM

· CA yá ACCouplingaccordingtoMSA

· Sola + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, — 10to85C, — 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 envío ne servicio:BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

1) njut'i ar ar:

2 ar envío:

(3) da hñä:

5、 mfädi:BIDI SFP SDHSONET ar serie multi — rate 2,67 Gb yá s transceptor módulo integra electrónica óptica

1)SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

2)100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

3)SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

4)Utilizar ko ko DWDM fibra ho̲ntho ne dual ar ar fibra DWDM DWDM SFP

5)CWDM SFP hontho CWDM SFP TX ne RX ko xkagentho ar longitud ar onda

6)PESC SFP xí nze̲di apretado tx'u̲tho formas xi da insertados jar transceptor PESC

Descripción
BIDI SFP + transceptores ya módulo transceptor Small Form Factor. Ar diseñados expresamente pa aplicaciones comunicación mextha velocidad da requieren velocidades asta 10.7Gbps, da diseñado pa da compatible SFF 8472 ne SFP + MSA. Vinculan ya datos módulo 10km wa 40km jar fibra monomodo 9 yá 125 μm. Ar salida óptica to desactivar da t'ot'e 'nar entrada mar hñets'i za̲ ár nthe̲ lógica LVTTL ar desactivar ar Tx. Falla ar TX bí proporciona pa indicar ar degradación ar láser. Pérdida señal () ya salida ar proporciona da indicar ar pérdida 'nar señal óptica entrada ar receptor wa ar Dähnini ar enlace asociado.
Características
• Asta 10, enlaces datos bidireccionales 7Gbps
• Compatible ko SFP + MSA ko conector LC dúplex
• laser DFB 1270 yá 1330nm transmisor ne receptor ar 1330 yá 1270nm PIN
• 'Befi diagnóstico 'bede incorporado
• Monomodo LC receptáculo bidireccional transceptor
• Fuente alimentación sola + 3, 3V ne lógica LVTTL
• EEPROM Serial ID funcionalidad
Caso • rango mpat'i: — 5 ° C ma 70 ° C
Aplicaciones
• 10GBASE — BX jar 10,3125 ya Gbps
• 10GBASE — BX jar 9. 953Gbps
• 1000 base LX Ethernet

Nuna ar pedido

'Bede ya xeni

Tarifa datos

Mbi

Longitud onda

Nts'edi salida (dBm)

Sensibilidad receptor (dBm)

DDMI

FBP — 27339 — 10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Ne

FBP — 33279 — 10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Ne

FBP — 27339 — 40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Ne

FBP — 33279 — 40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Ne

PDF
BIDI SFP + transmisor-receptor

1 Nthuts'i ñut'i:SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

BIDI 4G ar serie xí pequeño factor módulo enchufable pa 4 x yá 2 x yá 1 x 1000BASE — BX ne Fibre Channel

Comunicaciones fibra Gigabit Ethernet. Ar ko ar conector ar 20 ar pines ar SFP pa hegi nuna ar Hmunts'i conexión jar mpa

mfeni. Ar transmisor gi japu̲'be̲fi láser nsa̲di 1 conforme nä'ä mä norma ja ya Ximhai Ntsuni

IEC 60825. Sección receptor gi japu̲'be̲fi 'nar preamplificador mfaxte detector (IDP) montado 'nar optica

cabecera ne 'nar ja IC amplificador 'mefa ár njäts'i Tange'u.

Parámetro 2、Product:SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

1234
5678
9101112
13141516

3 característica ar producto:SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

· FiberBi — DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb yá s

· CompliantwithFibreChannelFC — PI400 yá 200 yá 100

· CompliantwithIEEE802.3ah — 20041000BASE — BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· CA yá ACCouplingaccordingtoMSA

· Sola + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, — 10to85Cor — 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 envío ne servicio:SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

1) njut'i ar ar:

2 ar envío:

(3) da hñä:

5、 mfädi:SFP 4G SFP 4 ar g ar zu̲di comunicación fibra óptica ne láser recibe ar función hotplug fuente alimentación.

1)SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

2)100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Xí nze̲di ar SFP PESC

6)BIDI SFP SDHSONET

1 Nthuts'i ñut'i:100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

Ar IEEE 802.3z estándar mfa̲ts'i 'bu̲i 1000BASE — SX pa transmisión dige ar fibra multimoda, 1000BASE — LX

pa ar transmisión encima fibra unimodal 100BASE — FX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica. Ar

Gi japu̲'be̲fi 'nar 1300 nm infrarrojo cercano (NIR) longitud onda ligera transmitida a través de yoho hilos fibra óptica, una pa

Receive (RX) ne ma'na pa transmit (TX), 100BASE — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica.

Gi japu̲'be̲fi yoho filamentos fibra óptica pa ga hä ne ungumfädi. Eoptolink ge ar producto completo

gama transceptores fibra óptica NT'EME ne GE.

Parámetro 2、Product:100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

1234
5678
9101112
13141516

3 característica ar producto:100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector mpa

· InterfaceClass1FDAandIEC60825 — 1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial: — 40C ~ + 85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF — 8472

4、 envío ne servicio:100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

1) njut'i ar ar:

2 ar envío:

(3) da hñä:

5、 mfädi:100Base — SX ge 'nar versión Fast Ethernet dige ar fibra óptica

1)SGMII SFP ge 'nar identificador serial estándar compatible ko ar SFP MSA base — diseño aplicaciones fx 100

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Xí nze̲di ar SFP PESC

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi — DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310 yá 1550,1490 yá 1550,1310 yá 1490,1510 yá 1570orotherBOSATX yá RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· CA yá ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial — 40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

BIDI 4G ar serie xí pequeño factor módulo enchufable pa 4 x yá 2 x yá 1 x Fibre Channel ne Gigabit Ethernet 1000BASE — BX Honto

comunicaciones fibra. Ar ko ar conector ar 20 ar pines ar SFP pa hegi nuna ar Hmunts'i mpa enchufe mfeni. Ar transmisor gi japu̲'be̲fi ya nsa̲di 1

Laser compatible ko ya nkohi ja ya Ximhai ar estándar ntsuni IEC 60825. Receptor sectionuses 'nar detector mfaxte

preamplificador (IDP) montadas ja 'nar cabezal óptico ne 'nar ja IC amplificador 'mefa ár njäts'i Tange'u.

Característica

· FiberBi — DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb yá s

· CompliantwithFibreChannelFC — PI400 yá 200 yá 100

· CompliantwithIEEE802.3ah — 20041000BASE — BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· CA yá ACCouplingaccordingtoMSA

· Sola + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, — 10to85Cor — 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Aprovechando conocimientos ne ya nt'ot'e ho 'bui ndunthe ya mfeni, SOPO ar conocida komongu 'na ya pe̲ts'i fabricantes bidi sfp 4 g 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet módulo transmisor-receptor sfp pa mextha nthehu ne jár precio ya productos ne ya excelente hontho. Ntsuni Jaki mpe̲fi ja ar ta̲i productos baratos fabricados Ntxinä ma fábrica.

Hot Tags: Bidi SFP SFP 4 g 4g 1g 100m xfp SFP sdhsonet módulo transmisor-receptor fabricantes, fábrica, hechos jar Ntxinä, hño, precio, barato
Productos relacionados
Glaoigh orainn
SOPO Optical Communication Co, Ltd

'Mui: Zin Tionscal JinDiDa, Langkou Industry Pak, Sráid Dalang, Longhua New District, Shenzhen, an tSín

Teléfono: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

Correo electrónico: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop